Çizgili Forum

Geri git   Çizgili Forum > SİNEMA DÜNYASI > Western Filmleri
Üye Ol Yardım Üye Listesi Takvim Tüm Mesajları Okunmuş Say

Yanıtla

Seçenekler Stil
Alt 10-05-2011, 14:02   #11
KRaL

KRaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No:5764
Tecrübe Puanı: 25222
Karizma Puanı: 25127003
Karizma Derecesi
KRaL şöhret ötesinde KRaL şöhret ötesinde KRaL şöhret ötesinde KRaL şöhret ötesinde KRaL şöhret ötesinde KRaL şöhret ötesinde KRaL şöhret ötesinde KRaL şöhret ötesinde KRaL şöhret ötesinde KRaL şöhret ötesinde KRaL şöhret ötesinde

Alıntı:
Şifrettin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
7 silahşörleri daha önce izlemiştim, yul bryner li olanını. Çok adam ölüyordu, bol çatılşmalı filmler iyidir buda onalardan sanırım, hepsini sıraya koydum indiriyorum, çizgiromandan filme geçtik haydi hayırlısı, bu rapidede para vermek lağzım galiba açkapa yapmaktan modemi bozacağım yoksa. Teşekkür ederim bu arada, eski kovboy filmleri gibi yok.
Bilgisayarınıza J.DOWNLOADER kurun.aç kapa yapmanıza gerek kalmaz.sırayla indirir tüm partları ve izlenecek halde rardan çıkarır filmi..aralarda beklemesini istemiyorsanız otomatik restart ayarlarını yaparsanız her parttan sonra modeme reset attırarak beklemeden indirmeye devam eder.premium kullanıcı gibi indirirsiniz.
KRaL isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Alt 11-08-2011, 20:24   #12
GOLDFINGER

Uye No:34608
Tecrübe Puanı: 133
Karizma Puanı: 106535
Karizma Derecesi
GOLDFINGER şöhret ötesinde GOLDFINGER şöhret ötesinde GOLDFINGER şöhret ötesinde GOLDFINGER şöhret ötesinde GOLDFINGER şöhret ötesinde GOLDFINGER şöhret ötesinde GOLDFINGER şöhret ötesinde GOLDFINGER şöhret ötesinde GOLDFINGER şöhret ötesinde GOLDFINGER şöhret ötesinde GOLDFINGER şöhret ötesinde

Gençlik senelerimin fırtına filmlerinden biri bu şaheser ve Trabzonda kapalı gişe oynamıştı... Paylaşımınıza çok teşekkürler kardeşim...
GOLDFINGER isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Alt 22-08-2011, 23:30   #13
garip43

garip43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No:36854
Tecrübe Puanı: 536
Karizma Puanı: 480073
Karizma Derecesi
garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde

Hakikaten muhteşem,Lee van cleef olurda seyredilmez mi?Arşivlik ve seyirlik bir film,eline emeğine sağlık,teşekkürler..
garip43 isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Alt 10-03-2013, 13:11   #14
gecekartalı

Uye No:40307
Tecrübe Puanı: 110
Karizma Puanı: 85309
Karizma Derecesi
gecekartalı şöhret ötesinde gecekartalı şöhret ötesinde gecekartalı şöhret ötesinde gecekartalı şöhret ötesinde gecekartalı şöhret ötesinde gecekartalı şöhret ötesinde gecekartalı şöhret ötesinde gecekartalı şöhret ötesinde gecekartalı şöhret ötesinde gecekartalı şöhret ötesinde gecekartalı şöhret ötesinde

Alıntı:
garip43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Hakikaten muhteşem,Lee van cleef olurda seyredilmez mi?Arşivlik ve seyirlik bir film,eline emeğine sağlık,teşekkürler..
Bence de muhteşem. Ancak ben biraz geç kaldım. Tabii bu arada linklerin hepsi silinmiş.
Yenileme imkanı olursa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
gecekartalı isimli üye çevrimiçi   Alıntı Yap ve Yanıtla
Alt 10-03-2013, 19:47   #15
garip43

garip43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No:36854
Tecrübe Puanı: 536
Karizma Puanı: 480073
Karizma Derecesi
garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde garip43 şöhret ötesinde

Alıntı:
gecekartalı06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Bence de muhteşem. Ancak ben biraz geç kaldım. Tabii bu arada linklerin hepsi silinmiş.
Yenileme imkanı olursa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Link yenilendi keyifli seyirler..
garip43 isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Yanıtla

Etiketler
1972 , doludizgin , download , dvdrip , film , film indir , filmindir , filmler , indir , lee van cleef , movie , muhtesem yedili , muhteşem yedili , stefanie powers , türkçe , western film indir , western indir

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)

Seçenekler
Stil